PROMOCJE!    Kontakt     Für Deutsche Kunden    

novoferm

novoferm

 

novofermnovoferm


Firma Novoferm powstała w roku 1955. Obecnie zatrudnia ponad 5000 pracowników i jest jednym z największych dostawców drzwi, bram garażowych, ościeżnic i napędów do budownictwa prywatnego, komercyjnego i przemysłowego.  Zakłady produkcyjne znajdują się w Europie Zachodniej i w Azji, a nasze produkty docierają do wielu krajów na całym świecie.

bramy garażowe szczecin; novoferm szczecin

 

Polityka  firmy sprowadza się do  zasady – jakość, a nie ilość. Klientom oferuje produkty o najwyższej jakości, odpowiadające standardom bezpieczeństwa, o najwyższym komforcie oraz estetyce – a to wszystko przy rozsądnych kosztach. Dzięki temu klientom zapewnia wieloletnie gwarancje na  produkty oraz zapewnia serwis o najwyższej jakości.


  
  Novoferm – Niemiecka jakość w dobrej cenie!

Brama garażowa segmentowa Novoferm ISO-45 (grubość 45mm)

Bramy garażowe segmentowe typu ISO-45 -  energooszczędne bramy, grubość panela segmentowego 45mm, jedne z najczęściej stosowanych do zamknięcia wjazdu garażowego, solidne, dobrze izolujące, wygodne .  

Brama garażowa segmentowa model ISO-45 może poszczycić się współczynnikiem k= 0,5 W/m²K oraz warstwą izolującą o grubości 45 mm.

Dopasowane do każdego gustu:

  • kolor standardowy to kolor biały, podobny do RAL 9016 lub opcja innego wybranego z palety barw RAL,
  • dostępne w okleinach złoty dąb i ciemny dąb (orzech), oraz satin gray (antracyt z powłoką perłową ) i satin white ( biały, perłowy ze strukturą )
  • tłoczenie poziome wąskie i poszerzone, bez przetłoczeń, tłoczenie kasetonowe.

Stosowane z automatyką oraz bez, w garażach ogrzewanych lub wolno stojących nieogrzewanych. Stanowią przykład bardzo dobrego rozwiązania technicznego. Od wielu lat niezawodnie sprawdzają się w praktyce. 

Dwuwarstwowa brama ze stali ocynkowanej z panelami warstwowymi typu „sandwich” jest idealnym rozwiązaniem do garaży pojedynczych oraz podwójnych o szerokości od 2,250 do 5,000 mm

Brama pokryta jest uszczelniającą powłoką pogodo-odporną, aby chronić garaż przed kurzem czy wilgocią. Bramy segmentowe Novoferm E® model iso 45 dostępne są z kasetonami poziomymi, panelami z sekcjami żłobkowanymi, dużymi kasetonami, w wersji płaskiej i płaskiej bezdeseniowej.

Bezfreonowa, poliuretanowa pianka o grubości 45 mm pozwala na osiągnięcie doskonałego stopnia izolacji ciepła. Ponadto specjalna solidna, sztywna konstrukcja o niskiej odkształcalności pozwala na bezawaryjną i długoletnią eksploatację.

Obustronne zabezpieczenie przeciwko skutkom pęknięcia sprężyn oraz ocynkowane sprężyny skrętne sprawiają, że bramę zawsze otwiera i zamyka się lekko, nawet ręcznie. Cała konstrukcja spełnia najnowsze europejskie standardy bezpieczeństwa (normy EN).

Charakteryzująca się wysoką odpornością powierzchnia jest dostępna w deseniu woodgrain (drewnopodobny). Dodatkowo, model iso 45 dostarczany jest także jako brama płaska bez desenia. Bramy płaskie bezdeseniowe dostępne są również w opcji z powierzchnią Złoty Dąb oraz jako „bramy do zaprojektowania”. Na poszczególnych sekcjach na zewnątrz i od wewnątrz bramy znajdują się specjalne profile uniemożliwiające zakleszczanie się palców.

Podkład powlekany na stronie zewnętrznej dostępny jest w kolorze standardowej bieli zbliżonym do RAL 9016. Jeśli zainteresowani jesteście Państwo idealnym dopasowaniem bramy do koloru budynku, to możecie Państwo wybrać go z niemal wszystkich odcieni kolorów palety RAL. Podobnie jak w przypadku bram garażowych Novo Port ze standardowym napędem zintegrowanym, model iso 45 jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwa, wygody eksploatacji oraz trwałości.

 

 

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.