PROMOCJE!    Kontakt     Für Deutsche Kunden    

Wayne Dalton jest światowym liderem w produkcji segmentowych bram garażowych do budynków mieszkalnych. Firma powstała w 1954 w Ohio w Stanach Zjednoczonych. Dzisiaj, po ponad 50 latach, dzięki licznym onnowacjom i zaawansowanej technologii firma posiada jedenaście zakładów produkcyjnych. Produkty Wayne Dalton są sprzedawane w ponad 70 krajach świata.

O jakości produktów Wayne Dalton świadczą liczne prestiżowe nagrody. W roku 2008 nasze bramy zajeły pierwsze miejsce w kategorii "jakość bram garażowych" w konkursie organizowanym przez magazyn Builder. Brama model 9800 wykonana z włókna szklanego została ogłoszona najbardziej wartościowym produktem, a napęd I-drive po raz trzeci z rzędu znalazł się w pierwszej setce najlepszych produktów branży budowlanej.

Produkty Wayne Dalton są unikatowe pod względemestetycznym jak i technicznym. Rozwiązania takie jak TorquMaster, I-drive, bramy model 9700 i 9800 nie posiadają odpowiedników w ofercie firm konkurencyjnych. Gwarancją najwyższej jakości jest certyfikat CE, który posiadają wszystkie produkty Wayne Dalton.

Najnowsza, jedenasta fabryka Wayne Dalton na świecie i druga w Europie znajduje się już w Polsce. Jest ona jednocześnie centrum operacyjnym na Europę Centralną.

 

bramy szczecin

Film z przykładowymi bramami Wayne Dalton 9700 zamontowanymi przez naszą firmę:

bramy szczecin

Funkcjonalne Bramy garażowe serii 9000 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie ograniczały powierzchni. Ruchome moduły przesuwają się po szynach pionowo do góry i chowają się pod sufitem garażu nie zajmując miejsca w garażu ani też przed nim.

Bezpieczne Innowacyjny system zrównoważenia ciężaru bramy TorqueMaster zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno na etapie montażu jak i podczas użytkowania. We wszystkich bramach Wayne Dalton, ruchome elementy są osłonięte, co eliminuje możliwość podłożenia i zakleszczenia palców. Bramy posiadają panel z zabezpieczeniem przed przytrzaśnięciem palców. Użytkownicy naszych produktów czują się bezpiecznie w swoich domach ponieważ niezawodny system ryglowania za pomocą klamki czy też automatu stanowi skuteczne zabezpieczenie przed włamaniem.

Trwałe Podzespoły używane w konstrukcji bram są regularnie testowane, co gwarantuje długą żywotność produktu. Nasze bramy objęte są 10 - letnią gwarancją. Testy sprężyn skrętnych o dużej wytrzymałości obejmują minimum 20 tys. cykli. Liny, zawiasy i inny osprzęt - minimum 50 tys. cykli (ok. 46 lat codziennego użytkowania przez 365 dni w roku).

Termoizolacyjne Wnętrze poszczególnych paneli wypełnione jest twardą pianką poliuretanową. Konstrukcja bramy zapewnia wysoką izolacyjność termiczną a firma Wayne Dalton zawsze podaje współczynniki przenikalności dla bramy już zamontowanej. Dzięki temu otrzymujemy parametry rzeczywiste a nie laboratoryjne. Tak przygotowane produkty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów a ich izolacyjność termiczna jest porównywalna z najcieplejszymi oknami.

Estetyczne i zróżnicowane Wyroby Wayne Dalton cechuje bardzo wysoka estetyka wykonania oraz najszersza na rynku oferta wzornicza. Oferujemy aż pięć rodzajów paneli, co daje praktycznie nieograniczone możliwości dopasowania bramy do charakteru obiektu. Oferujemy też szeroką gamę kolorów. Oprócz standardowych wykończeń dużym zainteresowaniem cieszą się kolory rustykalne, imitacja bram rozwieranych czy też wierne odwzorowanie struktury drewna na bramach z włókna szklanego.

Przyjazne Bramy są proste w montażu i użytkowaniu. Sprężyny zamontowane są fabrycznie, co eliminuje ryzyko popełnienia pomyłki przy montażu. Bramy posiadają odśrodkowy system zabezpieczający w przypadku pęknięcia sprężyny. System jest bardzo prosty, wygodny i bezpieczny podczas naciągania i regulacji (za pomocą klucza nasadowego lub wkrętarki elektrycznej).

Uwaga! Nie wszystkie przeszklenia prezentowane na zdjeciach bram Wayne Dalton dostępne są w Polsce 

Ostatnie aktualności:

Przejęcie Wayne Dalton przez grupę firm FAKRO S.A.

Oficjalne oświadczenie przedstawia zmiany jakie zaszły w byłym Wayne Dalton. Udziały spółki w 100% przejął Kronmat. ( własność grupy FAKRO S.A. ) W związku z tym Wayne Dalton zmienił nazwę na KRONway. Sprawę w oficjalnym oświadczeniu opisuje Prezes Piotr Bieniek.

 

W związku z rozwojem naszej Spółki i rozszerzaniem oferty produktowej pragnę poinformować, ze od stycznia 2012 roku firma Kronmat Sp. z o.o. stała się posiadaczem 100% udziałów w firmie Wayne Dalton CE Sp. z o.o. Jednym z etapów włączenia spółki do naszych struktur była zmiana nazwy, dlatego też począwszy od dnia 16 marca 2012 roku Wayne Dalton CE Sp. z o.o. funkcjonuje pod nową firmą KRONway Sp. z o.o.

W dniu 16 marca 2012 roku Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał zmiany firmy, pod którą działa od tego dnia spółka. Zmianie uległ skład Zarządu, który tworzą aktualnie: Piotr Bieniek – jako Prezes Zarządu oraz pozostali Członkowie Zarządu: Krystyna Florek, Ryszard Florek i Krzysztof Kronenberger.

Wszelkie pozostałe dane spółki, w tym numer KRS, NIP, REGON, rachunki bankowe, adres siedziby i dane teleadresowe pozostają bez zmian. Bardzo prosimy, aby z tym dniem wszelkie dokumenty i korespondencja kierowane były na nową firmę spółki. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogły dla Państwa powstać w związku ze zmianami w KRONway Sp. z o.o.