PROMOCJE!    Kontakt     Für Deutsche Kunden    
 
 

Letnia promocja na okleiny typu Renolit!

Najpopularniejsze okleiny w cenach odpowiadających podstawowym dekorom

tylko do końca sierpnia

 

Brillantweiss

Altweiss

Metbrusch 05

Betongrau

Metbrusch 06

Metbrusch 014

Besaltgrau

Birke Rose

Dąb naturalny

Dąb jasny

Oregon

Winchester

Sosna górska 

Cherry Amaretto

Daglezja

Orzech jasny

Macore

Vermont Eiche Sepia

Siena Noce

 Ciemny dąb

Mahoń

 

Antracyt struktura drewna

Schwarzbraun

Sheffield Oak Grey

.
 
.
 
 

Firma BIG TOR jest najstarszym wiodącym producentem bram segmentowych. Misją firmy BiG TOR jest rozwój, poprzez lepsze wypełnianie potrzeb klienta w zakresie produktów budowlanej stolarki otworowej. Od 1996 roku zajmuje się wytwarzaniem bram przemysłowych jak i bram garażowych oraz szerokiej palety produktów zakresu zamknięć miękkich i twardych budowlanej stolarki otworowej, stanowiących wyznacznik najlepszych trendów jakości w zakresie techniki bramowej i systemów przeładunkowych.
W 2004 roku wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2000. certyfikowany przez Det Norske Veritas jedną z najbardziej poważanych firm certyfikujących. Dzisiaj skutecznie konkuruje z innymi producentami w tej branży, oferując najwyższą jakość i przystępne ceny. Sprzedano i zamontowano kilkadziesiąt tysięcy bram co daje pozycję jednego z liderów na polskim rynku udokumentowaną licznymi wyróżnieniami jak "Gazele Biznesu", "Diamenty Forbesa" czy "Rzetelna Firma". Bramy BIG TOR powstają w Polsce. Gwarancję jakości bram BIG TOR stanowi wieloletnie doświadczenie, rzetelność załogi produkcyjnej oraz starannie dobrane źródła dostaw komponentów spełniających wysokie wymogi w zakresie bezpieczeństwa i standardów jakościowych, obowiązujących w krajach Unii Europejskiej.
 

Jakość bez kompromisów - potwierdzona certyfikatami niezależnych instytucji. Produkcja bram BIGTOR odbywa się z zastosowaniem systemów zarządzania jakością DNV ISO 9001 i spełnia najwyższe wymagania europejskie i światowe. Dzięki temu udzielamy wieloletnich gwarancji na nasze produkty. 

Długoletnie doświadczenie - BIGTOR posiada największe doświadczenie i tradycje w zakresie sprzedaży i produkcji bram segmentowych w Polsce. Nasi wysoce wykwalifikowani specjaliści dbają o każdy szczegół i bezustannie pracują nad nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi.

Zaawansowane technicznie zabezpieczenia przeciwko pęknięciu spreżyn, zabezpieczenia przeciwko zerwaniu linek, zabezpieczenia przeciwko przytrzaśnięciu palców a także użycie niskiego progu w drzwich serwisowych pozwalają na bezpieczną pracę naszych bram przez cały okres eksploatacji.

Energooszczędność gwarantowana - Bramy BIGTOR wykonane są z panela o grubości 40 mm wypełnionego trudnopalną pianką poliuretanową ( bez freonu) i wyposażone są w system, trwałych, elastycznych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych uszczelek , które umieszczone są na całym obwodzie bramy. Zastosowane przez nas uszczelki nie tylko chronią przed wiatrem, deszczem i chłodem lecz także dzięki użyciu szerokiej uszczelki podłogowej w kształcie litery U, dodatkowo niweluje małe nierowności podłogowe.

Komfortowy przejazd - W porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi przez konkurencyjne firmy, a szczególnie tam gdzie przewidziane są bramy skrzydłowe, segmentowe bramy BIGTOR zapewniają szersze światło przejazdu, co jest szczególnie ważne dla klientów którzy posiadają nowowczesne samochody osobowe, terenowe lub vany.

Bezpieczny garaż - Śpij spokojnie. Automatyczne bramy BIGTOR pozwalają Ci spać spokojnie. Automatyczne ryglowanie w prowadnicy bardzo skutecznie chroni przed włamaniem i zabezpiecza bramy przed podważeniem nawet w wypadku awarii zasilania.

Niezawodne działanie - Komfort ponad wszystko - poprzez zastowanie napędów najwyższej światowej klasy i renomie, nasze bramy otwierają się automatycznie i dzięki użyciu np. napędu Beninca JIM4, który charakteryzuje się zwiększoną predkością otwierania nawet o 50 % w porównaniu z rozwiązaniami konkurencyjnymi , umożliwia szybszy wjazd do garażu, co jest szczególnie istotne tam gdzie występuje zwiększone nasilenie ruchu.

Łamiemy standardy wymiarów - Wszystkie bramy BIGTOR wykonywane są na indywidualne zamówienie. W związku z tym dostępne są wszystkie szerokości bram bez dopłat za wymiary niestandardowe.

Ekologicznie przyjazne - Z myślą o ochronie środowiska korzystamy tylko z ekologicznych technologii. Nasza firma nie tylko dba o jakość produkowanych wyrobów lecz także o środowisko które nas otacza i dlatego w naszej produkcji używamy tylko ekologicznie przyjaznych materiałów.

 

SD - Przetłoczenia poziome wąskie

Ponadczasowe wzornictwo. Bramy z wąskim przetłoczeniem to przede wszystkim idealnie rozłożony wzór przetłoczeń, który pasuje do każdego rozwiązania architektonicznego. 

 

Panel z przetłoczeniami poziomymi w deseniu drewnopodobnym

Panel z przetłoczeniami poziomymi bez deseniowania

 

 

 

 

1-SD (struktura wood-grain) i 1-SP (struktura gładka) - Jednokrotne przetłoczenie

Tradycja i nowoczesność. Proste i nowoczesne a zarazem nietuzinkowe, tak najlepiej można scharakteryzować bramy z szerokim przetłoczeniem. Bramy Oneline można wkomponować w każdą architekturę i zawsze osiągniemy ten sam rezultat - perfekcyjną kompozycję.

 

 

Panel z przetłoczeniem szerokim bez deseniowania

 

Panel z przetłoczeniem szerokiem w deseniu drewnopodobnym

 

 

      

 

 

SP - Bez przetłoczeń

Pełna harmonia. Brama wykonana z panela bez przetłoczeń kreuje nadzwyczajną atmosferę. Eleganckie i przestrzenne wzornictwo panela harmonijnie uzupełnia nowoczesną architekturę i podkreśli indywidualność Twojego domu.

 

 

Panel bez przetłoczeń

 

Mikroprofilowanie bez deseniowania

 

 

 

 

SK - Przetłoczenia w kasetony

Klasyczne piękno. Bramy z przetłoczeniami w kształcie kasetonów szczególnie dobrze prezentują się w garażach o dużych gabarytach i są perfekcyjnym rozwiązaniem gdy chcesz podkreślić klasyczną architekturę swojego domu.

 

 

Panel z przetłoczeniami kaseton w deseniu drewnopodobnym