PROMOCJE!    Kontakt     Für Deutsche Kunden    

SYSTEMY ZABUDOWY GARAŻY ZBIORCZYCH GMS POZWALAJĄ NA SZYBKI, ŁATWY, FUNKCJONALNY PODZIAŁ POWIERZCHNI PARKINGOWEJ NA POJEDYŃCZE STANOWISKA.

WYDATNIE ZWIĘKSZAJĄ BEZPIECZEŃSTWO PARKUJĄCYCH SAMOCHODÓW

.

 

Szczególnie istotnym aspektem każdego garażu podziemnego jest oszczędność miejsca. Bramy ażurowe, stosowane w zabudowie garaży zbiorczych bazują na autorskim systemie prowadzenia bram uchylnych Compact. Nożycowy mechanizm podnoszenia nie tylko pozwala zaoszczędzić miejsce wewnątrz garażu, lecz także sprawia, że brama porusza się ciszej, a jej montaż jest szybki i prosty, niezależnie od wysokości stropu.

.

.

.

.

.

TYP GMS - przyjazny system wygrodzeń
Od chwili zwiększenia popularności garaży zbiorczych zarówno inwestorzy jak i użytkownicy lokali mieszkalnych potrzebowali estetycznego, szybkiego i łatwego w montażu, spełniającego normy budowlane sposobu na wygrodzenie stanowisk parkingowych lub komórek lokatorskich. Wygrodzenia TYPU GMS z uwagi na swoje zalety przekonały do siebie nie tylko inwestorów, architektów i wykonawców, ale i lokatorów budynków nielorodzinnych.

Najczęściej stosowanymi elementami stosowanymi w zabudowie miejsc parkingowych (boksów garażowych) są:
- słupki
- przegrody
- bramy bezprowadnicowe COMPACT
- bramy CLASSIC

.

.

 

 1. Innowacyjne rozwiązania
  Szczególnie istotnym aspektem wygrodzenia każdej powierzchni jest optymalne zagospodarowanie miejsca. Bramy ażurowe stosowane w zabudowie garaży zbiorczych bazują na autorskim systemie prowadzenia bram uchylnych Compact. Nożycowy mechanizm podnoszenia nie tylko pozwala zaoszczędzić miejsce wewnątrz garażu, lecz także sprawia, że brama porusza się ciszej a jej montaż jest szybki i prosty, niezależnie od wysokości stropu.
 2. Pełna elastyczność
  Systemy zabudowy garaży zbiorczych składają się z bram uchylnych bezprowadnicowych oraz furtek wykonywanych na wymiar, a także standardowych ścianek działowych o regulowanej szerokości (95-100cm). Tak skonstruowany system pozwala na pełną adaptację wygrodzenia na powierzchni o dowolnym wymiarze i układzie.
 3. Szybki montaż
  Systemy wygrodzeń GMS Nawojowa zostały stworzone z myślą o dużych  przestrzeniach. Dlatego montaż dowolnego elementu przebiega bardzo sprawnie. W pierwszej kolejności montowane są słupki pionowe, do których przytwierdzany jest element za pomocą nitowania lub przykręcania. Instalacja metra bieżącego konstrukcji zajmuje około 15 minut!
 4. Ergonomiczne rozwiązania
  Zbiorcze garaże podziemne wymagają właściwej i stałej cyrkulacji powietrza. System zabudowy garaży podziemnych wykonywane są z blachy trapezowej ażurowej, aby chronić mienie właścicieli przed złodziejami i wandalami, jednocześnie zapewniając odpowiedni dopływ powietrza.
 5. Bezpieczeństwo
  Konstrukcja systemu zostala wykonana w taki sposób, by zapewnić najwyższe bezpieczeństwo użytkowania. Zespoły sprężyn zabezpieczają przed mimowolnym opadnięciem skrzydła, a lamele posiadają zaokrąglone krawędzie, eliminując ryzyko skaleczeń.

MODUŁOWE ZABUDOWY GARAŻY PODZIEMNYCH

.

 

 .

 

 .

 

 BOKSY ( KOMÓRKI ) LOKATORSKIE

.

Komórki lokatorskie TYPU GMS są uniwersalnym rozwiązaniem stosowanym do wygrodzenia powierzchni na indywidualne potrzeby lokatorów budynków wielorodzinnych. Modułowy system wygrodzeń pozwala na stosowanie produktów GMS w dowolnej przestrzeni - zarówno w istniejących budynkach o ustalonej już strukturze pomieszczeń, gdzie zachodzi potrzeba wyłącznie instalacji samych drzwi, jak również w nowoprojektowanych osiedlach, gdzie system można zastosować do zabudowy całej, otwartej powierzchni ograniczając tym samym koszty instalacji.

Elementy systemu stosowane w zabudowie komórek lokatorskich to:
- słupki
- przegrody
- furtki jednoskrzydłowe
- furtki dwuskrzydłowe
- furtki przesuwne

.

.

.

 

.

DRZWI TECHNICZNE

.